List of registered teams

Club Team name Category
Adolfsbergs IK Svart Pojkar 14 (födda 2008) 9 mot 9
Adolfsbergs IK Gul Pojkar 14 (födda 2008) 9 mot 9
Almunge IK fotboll utveckling Pojkar 16/17 (födda 2005-2006) 11 mot 11
Bengtsfors IF Pojkar 11 (födda 2011) 7 mot 7
BK Derby Pojkar 16/17 (födda 2005-2006) 11 mot 11
Bokenäs IF Pojkar 11 (födda 2011) 7 mot 7
Brumunddal Fotball Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
Brumunddal Fotball Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
Brumunddal Fotball Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
Byttorps IF Flickor 15/17 (födda 2005-2007) 11 mot 11
Ekängens IF Pojkar 11 (födda 2011) 7 mot 7
FBK Karlstad Vit Pojkar 16/17 (födda 2005-2006) 11 mot 11
FBK Karlstad Röd Pojkar 16/17 (födda 2005-2006) 11 mot 11
Frändefors IF Pojkar 15 (födda 2007) 11 mot 11
Fässberg IF Pojkar 11 (födda 2011) 7 mot 7
Fässberg IF Pojkar 11 (födda 2011) 7 mot 7
Grebbestads IF Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
Gånghester sk / Målsryds IF Pojkar 13 (födda 2009) 9 mot 9
Götene IF blå Pojkar 11 (födda 2011) 7 mot 7
Götene IF vit Pojkar 11 (födda 2011) 7 mot 7
Götene IF Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
Hafslund IF Pojkar 15 (födda 2007) 11 mot 11
Hammarö FK Svart Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
Hammarö FK Röd Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
Hammarö FK Vit Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
Hammarö FK Pojkar 15 (födda 2007) 11 mot 11
Hanvikens SK Pojkar 13 (födda 2009) 9 mot 9
Herrestads AIF Pojkar 11 (födda 2011) 7 mot 7
Herrestads AIF Pojkar 11 (födda 2011) 7 mot 7
Herrestads AIF Vit Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
Herrestads AIF Svart Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
Hertzöga BK Gul Pojkar 13 (födda 2009) 9 mot 9
Hertzöga BK Grön Pojkar 13 (födda 2009) 9 mot 9
Hertzöga BK Pojkar 15 (födda 2007) 11 mot 11
Hovsta IF Pojkar 14 (födda 2008) 9 mot 9
IF Elfsborg Svart Pojkar 11 (födda 2011) 7 mot 7
IF Elfsborg Gul Pojkar 11 (födda 2011) 7 mot 7
IFK Falköping Pojkar 13 (födda 2009) 9 mot 9
IFK Hällingsjö Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
IFK Mariestad Blå Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
IFK Mariestad Vit Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
IFK Mariestad Blå Pojkar 13 (födda 2009) 9 mot 9
IFK Mariestad Vit Pojkar 13 (födda 2009) 9 mot 9
IFK Skövde Vit Pojkar 11 (födda 2011) 7 mot 7
IFK Skövde Blå Pojkar 11 (födda 2011) 7 mot 7
IFK Skövde Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
IFK Skövde Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
IFK Skövde Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
IFK Uddevalla Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
IFK Uddevalla Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
IFK Uddevalla Pojkar 14 (födda 2008) 9 mot 9
IFK Uddevalla Pojkar 14 (födda 2008) 9 mot 9
IFK Uddevalla Blå Pojkar 16/17 (födda 2005-2006) 11 mot 11
IF Limhamn Bunkeflo Flickor 15/17 (födda 2005-2007) 11 mot 11
IF Mölndal Fotboll Pojkar 11 (födda 2011) 7 mot 7
IF Mölndal Fotboll Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
IF Mölndal Fotboll Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
IF Mölndal Fotboll Röd Pojkar 13 (födda 2009) 9 mot 9
IF Mölndal Fotboll Vit Pojkar 13 (födda 2009) 9 mot 9
IF Mölndal Fotboll Flickor 11/12 (födda 2010-2011) 7 mot 7
IF Mölndal Fotboll Flickor 13/14 (födda 2008-2009) 9 mot 9
IK Kongahälla Röd Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
IK Kongahälla Vit Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
IK Oddevold Gul Pojkar 10 (födda 2012) 7 mot 7
IK Oddevold Blå Pojkar 10 (födda 2012) 7 mot 7
IK Oddevold Vit Pojkar 10 (födda 2012) 7 mot 7
IK Oddevold Pojkar 11 (födda 2011) 7 mot 7
IK Oddevold Pojkar 11 (födda 2011) 7 mot 7
IK Oddevold Pojkar 11 (födda 2011) 7 mot 7
IK Oddevold Blå Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
IK Oddevold Gul Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
IK Oddevold Vit Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
IK Rössö Flickor 11/12 (födda 2010-2011) 7 mot 7
IK Rössö Flickor 11/12 (födda 2010-2011) 7 mot 7
IK Rössö F12/13 Röd Flickor 10 (födda 2012) 7 mot 7
IK Rössö F12/13 Vit Flickor 10 (födda 2012) 7 mot 7
IK Sturehov Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
IK Sturehov Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
IK Sturehov Blå Pojkar 15 (födda 2007) 11 mot 11
IK Sturehov Röd Pojkar 15 (födda 2007) 11 mot 11
IK Sturehov F13 Flickor 13 (födda 2009) 9 mot 9
IK Sturehov Flickor 15/17 (födda 2005-2007) 11 mot 11
IL Runar Flickor 15/17 (födda 2005-2007) 11 mot 11
Kareby IS Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
Karlsberg/Rosseröd Svart Pojkar 14 (födda 2008) 9 mot 9
Karlsberg/Rosseröd Orange Pojkar 14 (födda 2008) 9 mot 9
Karlsberg United FC Pojkar 11 (födda 2011) 7 mot 7
KB Karlskoga FF Pojkar 14 (födda 2008) 9 mot 9
Kode IF Pojkar 10 (födda 2012) 7 mot 7
Kortedala IF Pojkar 13 (födda 2009) 9 mot 9
Lekstorps IF Flickor 13 (födda 2009) 9 mot 9
Lidköpings FK Vit Pojkar 14 (födda 2008) 9 mot 9
Lidköpings FK Svart Pojkar 14 (födda 2008) 9 mot 9
Lindsdals IF Flickor 15/17 (födda 2005-2007) 11 mot 11
Lunds BoIS Pojkar 14 (födda 2008) 9 mot 9
Löberöds IF C Pojkar 14 (födda 2008) 9 mot 9
Löberöds IF Pojkar 15 (födda 2007) 11 mot 11
Mariebo IK Flickor 11/12 (födda 2010-2011) 7 mot 7
Mariedals IK Flickor 13/14 (födda 2008-2009) 9 mot 9
Mariestads BK Röd Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
Mariestads BK Blå Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
Mariestads BK Vit Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
Mariestads BK Pojkar 13 (födda 2009) 9 mot 9
Mariestads BK Pojkar 14 (födda 2008) 9 mot 9
Mariestads BK Pojkar 15 (födda 2007) 11 mot 11
Mariestads BoIS FF Flickor 13/14 (födda 2008-2009) 9 mot 9
Norrstrands IF Röd Flickor 11/12 (födda 2010-2011) 7 mot 7
Norrstrands IF Vit Flickor 11/12 (födda 2010-2011) 7 mot 7
Norrstrands IF 1Röd Flickor 13 (födda 2009) 9 mot 9
Norrstrands IF 2Vit Flickor 13 (födda 2009) 9 mot 9
Norrstrands IF Flickor 15/17 (födda 2005-2007) 11 mot 11
Oddevold Pojkar 10 (födda 2012) 7 mot 7
Oddevold Pojkar 10 (födda 2012) 7 mot 7
Oddevold Pojkar 10 (födda 2012) 7 mot 7
Partille IF Pojkar 13 (födda 2009) 9 mot 9
Proletären FF X Pojkar 13 (födda 2009) 9 mot 9
Proletären FF Y Pojkar 13 (födda 2009) 9 mot 9
QBIK Flickor 13/14 (födda 2008-2009) 9 mot 9
QBIK Flickor 13/14 (födda 2008-2009) 9 mot 9
Romelanda UF Pojkar 16/17 (födda 2005-2006) 11 mot 11
Rynninge IK Vit Pojkar 13 (födda 2009) 9 mot 9
Rynninge IK Blå Pojkar 13 (födda 2009) 9 mot 9
Råda BK Pojkar 15 (födda 2007) 11 mot 11
Rönnängs FF Pojkar 10 (födda 2012) 7 mot 7
Saleby/Trässberg/Norra Härene Pojkar 14 (födda 2008) 9 mot 9
Sandar IL Pojkar 16/17 (födda 2005-2006) 11 mot 11
Sarpsborg FK Pojkar 14 (födda 2008) 9 mot 9
Sarpsborg FK Pojkar 14 (födda 2008) 9 mot 9
Skoftebyns IF Pojkar 11 (födda 2011) 7 mot 7
Skoftebyns IF A Pojkar 11 (födda 2011) 7 mot 7
Skultorps IF Flickor 13 (födda 2009) 9 mot 9
Skultuna IS F11 födda 2011 Flickor 11/12 (födda 2010-2011) 7 mot 7
Skärhamns IK F-Ungdom Flickor 15/17 (födda 2005-2007) 11 mot 11
Solängens BK Flickor 11/12 (födda 2010-2011) 7 mot 7
Solängens BK Flickor 11/12 (födda 2010-2011) 7 mot 7
Stenungsunds IF Flickor 10 (födda 2012) 7 mot 7
Stenungsunds IF Flickor 10 (födda 2012) 7 mot 7
Särö IK Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
Särö IK Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
Söderby FC Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
Tanums Alliansen Pojkar 16/17 (födda 2005-2006) 11 mot 11
TFK/HIS F08 Flickor 13/14 (födda 2008-2009) 9 mot 9
Trollhättan Bois Pojkar 16/17 (födda 2005-2006) 11 mot 11
Tölö IF Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
Tønsberg Fotballklubb Pojkar 13 (födda 2009) 9 mot 9
Ulvåkers IF Pojkar 10 (födda 2012) 7 mot 7
Ulvåkers IF Röd Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
Ulvåkers IF Svart Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
Ulvåkers IF Pojkar 13 (födda 2009) 9 mot 9
Ulvåkers IF 2 Svart Flickor 11/12 (födda 2010-2011) 7 mot 7
Ulvåkers IF 1 Röd Flickor 11/12 (födda 2010-2011) 7 mot 7
Ulvåkers IF Röd-Svart Flickor 11/12 (födda 2010-2011) 7 mot 7
Ulvåkers IF Flickor 13/14 (födda 2008-2009) 9 mot 9
Vallens IF Pojkar 13 (födda 2009) 9 mot 9
Vallens IF Pojkar 14 (födda 2008) 9 mot 9
Vallens IF Flickor 10 (födda 2012) 7 mot 7
Vara SK Pojkar 14 (födda 2008) 9 mot 9
Vara SK Pojkar 14 (födda 2008) 9 mot 9
Vardal IF Pojkar 14 (födda 2008) 9 mot 9
Vänersborg FK Pojkar 14 (födda 2008) 9 mot 9
Vänersborg FK Pojkar 15 (födda 2007) 11 mot 11
Vänersborgs FK Flickor 13 (födda 2009) 9 mot 9
Vänersborgs IF VIT Pojkar 11 (födda 2011) 7 mot 7
Vänersborgs IF RÖD Pojkar 11 (födda 2011) 7 mot 7
Vänersborgs IF BLÅ Pojkar 11 (födda 2011) 7 mot 7
Värmskog SK Pojkar 14 (födda 2008) 9 mot 9
Västerås IK Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7
Ytterby IS Pojkar 13 (födda 2009) 9 mot 9
Åmotfors IF Pojkar 13 (födda 2009) 9 mot 9
Årvoll IL Pojkar 16/17 (födda 2005-2006) 11 mot 11
Örebro SK P13 Svart Pojkar 13 (födda 2009) 9 mot 9
Östra Deje IK Flickor 15/17 (födda 2005-2007) 11 mot 11