Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
Axvalls IF/Varnhems IF Flickor 13 (födda 2006) 9-manna Axvalls IF/Varnhems IF
Begby IL Flickor 13 (födda 2006) 9-manna Begby IL
BK Derby Pojkar 17 (födda 2002) 11-manna BK Derby
Borgen IL Pojkar 10 (födda 2009) 7-manna Borgen IL
Borgen IL Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna Borgen IL
Borre IF Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna Borre IF 2
Borre IF Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna Borre IF 1
Borre IF Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna Borre IF
Borre IF Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna Borre IF 2
Borre IF Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna Borre IF 1
Borre IF Flickor 11/12 (födda 2007-2008) 7-manna Borre IF
Borre IF Flickor 13 (födda 2006) 9-manna Borre IF
Byttorps IF Flickor 13 (födda 2006) 9-manna Byttorps IF
Falk/Nif Flickor 11/12 (födda 2007-2008) 7-manna Falk/Nif
FK Gjøvik-Lyn Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna FK Gjøvik-Lyn 1
FK Gjøvik-Lyn Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna FK Gjøvik-Lyn 2
FK Gjøvik-Lyn Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna FK Gjøvik-Lyn 3
FK Gjøvik-Lyn Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna FK Gjøvik-Lyn 1
FK Gjøvik-Lyn Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna FK Gjøvik-Lyn 2
FK Gjøvik-Lyn Flickor 11/12 (födda 2007-2008) 7-manna FK Gjøvik-Lyn
Forshaga/Ulvsby Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna Forshaga/Ulvsby
Grebbestads IF Flickor 13/14 (födda 2005-2006) 9-manna Grebbestads IF
Grohed/Ljungskile Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna Grohed/Ljungskile Vit
Grohed/Ljungskile Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna Grohed/Ljungskile Grön
Halvorstorps IS Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna Halvorstorps IS
Halvorstorps IS Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna Halvorstorps IS
Halvorstorps IS Pojkar 17 (födda 2002) 11-manna Halvorstorps IS
Hamburgsunds IF Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna Hamburgsunds IF
Hamburgsunds IF Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna Hamburgsunds IF
Herrestads AIF Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna Herrestads AIF Svart
Herrestads AIF Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna Herrestads AIF Vit
Herrestads AIF Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna Herrestads AIF Svart
Herrestads AIF Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna Herrestads AIF Vit
Herrestads AIF Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna Herrestads AIF Svart
Herrestads AIF Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna Herrestads AIF Orange
Hertzöga BK Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna Hertzöga BK Gul
Hertzöga BK Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna Hertzöga BK Vit
Hertzöga BK Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna Hertzöga BK Grön
Hertzöga BK Pojkar 15 (födda 2004) 11-manna Hertzöga BK
Hertzöga BK Pojkar 17 (födda 2002) 11-manna Hertzöga BK
Hittarps IK Pojkar 17 (födda 2002) 11-manna Hittarps IK
Hovsta IF Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna Hovsta IF
Hönö IS Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna Hönö IS Svart
Hönö IS Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna Hönö IS Röd
IFK Falköping Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna IFK Falköping Vit
IFK Falköping Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna IFK Falköping Blå
IFK Hjo Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna IFK Hjo
IFK Kristinehamn Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna IFK Kristinehamn
IFK Mariestad Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna IFK Mariestad
IFK Mariestad Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna IFK Mariestad
IFK Mariestad Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna IFK Mariestad
IFK Mariestad Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna IFK Mariestad
IFK Skövde Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna IFK Skövde
IFK Skövde Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna IFK Skövde Blå
IFK Skövde Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna IFK Skövde Svart
IFK Skövde Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna IFK Skövde Vit
IFK Uddevalla Pojkar 10 (födda 2009) 7-manna IFK Uddevalla
IFK Uddevalla Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna IFK Uddevalla 1
IFK Uddevalla Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna IFK Uddevalla 3
IFK Uddevalla Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna IFK Uddevalla 2
IFK Uddevalla Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna IFK Uddevalla 2
IFK Uddevalla Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna IFK Uddevalla 1
IFK Uddevalla Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna IFK Uddevalla Vit
IFK Uddevalla Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna IFK Uddevalla Blå
IFK Uddevalla Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna IFK Uddevalla
IFK Uddevalla Pojkar 15 (födda 2004) 11-manna IFK Uddevalla
IF Mölndal Pojkar 10 (födda 2009) 7-manna IF Mölndal Vit
IF Mölndal Pojkar 10 (födda 2009) 7-manna IF Mölndal Blå
IF Mölndal Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna IF Mölndal Vit
IF Mölndal Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna IF Mölndal Röd
IF Mölndal Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna IF Mölndal 1
IF Mölndal Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna IF Mölndal 2
IF Mölndal Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna IF Mölndal
IF Mölndal Pojkar 15 (födda 2004) 11-manna IF Mölndal
IF Mölndal Pojkar 17 (födda 2002) 11-manna IF Mölndal
IF Mölndal Flickor 11/12 (födda 2007-2008) 7-manna IF Mölndal
IF Mölndal Flickor 13 (födda 2006) 9-manna IF Mölndal Vit
IF Mölndal Flickor 13 (födda 2006) 9-manna IF Mölndal Röd
IF Mölndal Flickor 13/14 (födda 2005-2006) 9-manna IF Mölndal
IK Kongahälla Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna IK Kongahälla
IK Oddevold Pojkar 10 (födda 2009) 7-manna IK Oddevold 1
IK Oddevold Pojkar 10 (födda 2009) 7-manna IK Oddevold 2
IK Oddevold Pojkar 10 (födda 2009) 7-manna IK Oddevold Vit
IK Oddevold Pojkar 10 (födda 2009) 7-manna IK Oddevold Blå
IK Oddevold Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna IK Oddevold 2
IK Oddevold Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna IK Oddevold 1
IK Oddevold Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna IK Oddevold
IK Oddevold Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna IK Oddevold
IK Oddevold Pojkar 15 (födda 2004) 11-manna IK Oddevold
IK Oddevold Pojkar 17 (födda 2002) 11-manna IK Oddevold
IK Rössö Flickor 13 (födda 2006) 9-manna IK Rössö
IK Rössö 1 Flickor 11/12 (födda 2007-2008) 7-manna IK Rössö 1
IK Rössö 2 Flickor 11/12 (födda 2007-2008) 7-manna IK Rössö 2
IK Sturehov Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna IK Sturehov
IL Borgar Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna IL Borgar
Jula BK Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna Jula BK
Jula BK Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna Jula BK
Karlsberg United FC Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna Karlsberg United FC Svart
Karlsberg United FC Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna Karlsberg United FC Orange
Karlsberg United FC Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna Karlsberg United FC
Kungsbacka IF Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna Kungsbacka IF
Kungshamns IF Pojkar 10 (födda 2009) 7-manna Kungshamns IF
Kvik Halden FK Pojkar 15 (födda 2004) 11-manna Kvik Halden FK
Lekebergs IF Pojkar 17 (födda 2002) 11-manna Lekebergs IF
Lekstorps IF Flickor 11/12 (födda 2007-2008) 7-manna Lekstorps IF
Lidköpings FK Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna Lidköpings FK Svart
Lidköpings FK Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna Lidköpings FK Vit
Lidköpings FK Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna Lidköpings FK Röd
Lysekils AIK Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna Lysekils AIK
Malmslätts AIK Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna Malmslätts AIK Vit
Malmslätts AIK Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna Malmslätts AIK Svart
Mariestads BK Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna Mariestads BK
Mariestads BK Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna Mariestads BK
Mariestads BoIS FF Flickor 13 (födda 2006) 9-manna Mariestads BoIS FF
Munkedals IF Flickor 13/14 (födda 2005-2006) 9-manna Munkedals IF
Nora BK Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna Nora BK
Onsala BK Pojkar 17 (födda 2002) 11-manna Onsala BK
Rosseröds IK Pojkar 10 (födda 2009) 7-manna Rosseröds IK
Rosseröds IK Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna Rosseröds IK
Rygge IL Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna Rygge IL 1
Rygge IL Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna Rygge IL 2
Råda BK Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna Råda BK
Råda BK Flickor 13 (födda 2006) 9-manna Råda BK
Shiyan City Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna Shiyan City
Skiljebo SK Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna Skiljebo SK Svart/röd
Skiljebo SK Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna Skiljebo SK Svart
Skoftebyns IF Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna Skoftebyns IF
Skoftebyns IF Flickor 13/14 (födda 2005-2006) 9-manna Skoftebyns IF
Skultorps IF Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna Skultorps IF
Skärhamns IK Flickor 13/14 (födda 2005-2006) 9-manna Skärhamns IK
Skövde KIK Flickor 11/12 (födda 2007-2008) 7-manna Skövde KIK 1
Skövde KIK Flickor 11/12 (födda 2007-2008) 7-manna Skövde KIK 2
Stenungsunds IF Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna Stenungsunds IF 1
Stenungsunds IF Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna Stenungsunds IF 2
Stenungsunds IF Pojkar 17 (födda 2002) 11-manna Stenungsunds IF
Strövelstorps GIF Pojkar 15 (födda 2004) 11-manna Strövelstorps GIF
Stångebro United Pojkar 10 (födda 2009) 7-manna Stångebro United Blå/svart
Stångebro United Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna Stångebro United Neongul
Stångebro United Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna Stångebro United
Stångebro United Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna Stångebro United Blå/svart
Stångebro United Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna Stångebro United
Stångebro United Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna Stångebro United
Stångebro United Pojkar 15 (födda 2004) 11-manna Stångebro United
Stångebro United Flickor 13 (födda 2006) 9-manna Stångebro United
Särö IK Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna Särö IK
Tanums IF Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna Tanums IF
Torps GoIF Flickor 13/14 (födda 2005-2006) 9-manna Torps GoIF
Torstorps IF Pojkar 17 (födda 2002) 11-manna Torstorps IF
Töcksfors IF Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna Töcksfors IF
Töcksfors IF Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna Töcksfors IF
Ulvåkers IF Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna Ulvåkers IF 2
Ulvåkers IF Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna Ulvåkers IF
Ulvåkers IF Flickor 11/12 (födda 2007-2008) 7-manna Ulvåkers IF 07
Ulvåkers IF Flickor 11/12 (födda 2007-2008) 7-manna Ulvåkers IF
Ulvåkers IF Flickor 13 (födda 2006) 9-manna Ulvåkers IF
Ulvåkers IF Flickor 13/14 (födda 2005-2006) 9-manna Ulvåkers IF
Ulvåkers IF Röd Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna Ulvåkers IF Röd
Ulvåkers IF Svart Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna Ulvåkers IF Svart
Vardal IF Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna Vardal IF 1
Vardal IF Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna Vardal IF 2
Vinbergs IF Pojkar 15 (födda 2004) 11-manna Vinbergs IF
Vinninga AIF Flickor 11/12 (födda 2007-2008) 7-manna Vinninga AIF
Vänersborgs FK Flickor 13 (födda 2006) 9-manna Vänersborgs FK
Vänersborgs IF Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna Vänersborgs IF Röd
Vänersborgs IF Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna Vänersborgs IF Blå
Växjö BK Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna Växjö BK
Ørn-Horten Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna Ørn-Horten Hvit
Ørn-Horten Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna Ørn-Horten Brun
Destination Uddevalla Uddevalla Kommun Biliv Hyrbilar Erlandsson Länsförsäkringar Serneke 24storage City Gross Toveks bil Coop Forum EBE Peab Nordea IK Oddevold