Pojkar 12 (födda 2010) 7 mot 7

Alla lagen i P12



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
05081802 fre 05/08 09:10 fre 05/08 Gustafsberg 2 P12 Grp A IFK Uddevalla 1 Färdig Särö IK      
05083202 fre 05/08 09:10 fre 05/08 Gustafsberg 5 P12 Grp A Hammarö FK Svart Färdig IFK Hällingsjö      
05081703 fre 05/08 09:45 fre 05/08 Gustafsberg 1 P12 Grp A Hammarö FK Vit Färdig IFK Falköping      
05081803 fre 05/08 09:45 fre 05/08 Gustafsberg 2 P12 Grp A Herrestads AIF Svart Färdig Ulvåkers IF Röd      
05081903 fre 05/08 09:45 fre 05/08 Gustafsberg 3 P12 Grp A Söderby FC Färdig IFK Mariestad      
05082902 fre 05/08 09:45 fre 05/08 Thordéngården 6 P12 Grp A Mariestads BK Blå Färdig Herrestads AIF Vit      
05083103 fre 05/08 09:45 fre 05/08 Gustafsberg 4 P12 Grp A IK Sturehov 1 Färdig Kareby IS      
05081704 fre 05/08 10:20 fre 05/08 Gustafsberg 1 P12 Grp A IK Oddevold Blå Färdig Ulvåkers IF Svart      
05081804 fre 05/08 10:20 fre 05/08 Gustafsberg 2 P12 Grp A IK Kongahälla Vit Färdig Groheds IF/LSK      
05083104 fre 05/08 10:20 fre 05/08 Gustafsberg 4 P12 Grp A IFK Skövde 1 Färdig Eriksbergs IF      
05083203 fre 05/08 10:20 fre 05/08 Gustafsberg 5 P12 Grp A IK Kongahälla Röd Färdig Brumunddal Fotball G12-3      
05082903 fre 05/08 10:55 fre 05/08 Thordéngården 6 P12 Grp A IFK Skövde 3 Färdig Götene IF      
05083204 fre 05/08 10:55 fre 05/08 Gustafsberg 5 P12 Grp A IF Mölndal 1 Färdig Hammarö FK Röd      
05081805 fre 05/08 11:30 fre 05/08 Gustafsberg 2 P12 Grp A IK Oddevold Gul Färdig Grebbestads IF      
05081906 fre 05/08 11:30 fre 05/08 Gustafsberg 3 P12 Grp A Tölö IF Färdig Mariestads BK Röd      
05081909 fre 05/08 13:35 fre 05/08 Gustafsberg 3 P12 Grp A IK Oddevold Blå Färdig Mariestads BK Blå      
05081708 fre 05/08 14:10 fre 05/08 Gustafsberg 1 P12 Grp A Herrestads AIF Vit Färdig IFK Skövde 1      
05081808 fre 05/08 14:10 fre 05/08 Gustafsberg 2 P12 Grp A IFK Falköping Färdig Brumunddal Fotball G12-3      
05083108 fre 05/08 14:10 fre 05/08 Gustafsberg 4 P12 Grp A IFK Hällingsjö Färdig Särö IK      
05083208 fre 05/08 14:10 fre 05/08 Gustafsberg 5 P12 Grp A IFK Mariestad Färdig Kareby IS      
05081709 fre 05/08 14:45 fre 05/08 Gustafsberg 1 P12 Grp A Ulvåkers IF Svart Färdig Hammarö FK Vit      
05082908 fre 05/08 14:45 fre 05/08 Thordéngården 6 P12 Grp A Ulvåkers IF Röd Färdig Hammarö FK Svart      
05083109 fre 05/08 14:45 fre 05/08 Gustafsberg 4 P12 Grp A Groheds IF/LSK Färdig Grebbestads IF      
05083209 fre 05/08 14:45 fre 05/08 Gustafsberg 5 P12 Grp A Götene IF Färdig Hammarö FK Röd      
05082909 fre 05/08 15:20 fre 05/08 Thordéngården 6 P12 Grp A IK Oddevold Gul Färdig Tölö IF      
05081711 fre 05/08 16:30 fre 05/08 Gustafsberg 1 P12 Grp A Söderby FC Färdig IK Oddevold Vit      
05081913 fre 05/08 16:30 fre 05/08 Gustafsberg 3 P12 Grp A IFK Skövde 3 Färdig IFK Uddevalla 2      
05082911 fre 05/08 16:30 fre 05/08 Thordéngården 6 P12 Grp A IF Mölndal 2 Färdig Herrestads AIF Svart      
05083211 fre 05/08 16:30 fre 05/08 Gustafsberg 5 P12 Grp A Eriksbergs IF Färdig IK Svane      
05081712 fre 05/08 17:05 fre 05/08 Gustafsberg 1 P12 Grp A Mariestads BK Vit Färdig Brumunddal Fotball G12-1      
05081813 fre 05/08 17:05 fre 05/08 Gustafsberg 2 P12 Grp A Brumunddal Fotball G12-2 Färdig Mariestads BK Röd      
05081914 fre 05/08 17:05 fre 05/08 Gustafsberg 3 P12 Grp A IFK Skövde 2 Färdig IK Sturehov 2      
06081702 lör 06/08 09:45 lör 06/08 Gustafsberg 1 P12 Grp A Ulvåkers IF Röd Färdig Söderby FC      
06081803 lör 06/08 09:45 lör 06/08 Gustafsberg 2 P12 Grp A Herrestads AIF Svart Färdig IK Sturehov 1      
06081903 lör 06/08 09:45 lör 06/08 Gustafsberg 3 P12 Grp A IF Mölndal 2 Färdig Hammarö FK Svart      
06082903 lör 06/08 09:45 lör 06/08 Thordéngården 6 P12 Grp A Mariestads BK Vit Färdig IFK Hällingsjö      
06083103 lör 06/08 09:45 lör 06/08 Gustafsberg 4 P12 Grp A Särö IK Färdig IK Oddevold Vit      
06083202 lör 06/08 09:45 lör 06/08 Gustafsberg 5 P12 Grp A Brumunddal Fotball G12-1 Färdig IFK Uddevalla 1      
06081703 lör 06/08 10:20 lör 06/08 Gustafsberg 1 P12 Grp A Eriksbergs IF Färdig IK Oddevold Blå      
06081804 lör 06/08 10:20 lör 06/08 Gustafsberg 2 P12 Grp A IK Sturehov 2 Färdig Mariestads BK Blå      
06081904 lör 06/08 10:20 lör 06/08 Gustafsberg 3 P12 Grp A Ulvåkers IF Svart Färdig IK Svane      
06082904 lör 06/08 10:20 lör 06/08 Thordéngården 6 P12 Grp A Herrestads AIF Vit Färdig IFK Falköping      
06083104 lör 06/08 10:20 lör 06/08 Gustafsberg 4 P12 Grp A IFK Skövde 1 Färdig Brumunddal Fotball G12-3      
06083203 lör 06/08 10:20 lör 06/08 Gustafsberg 5 P12 Grp A IK Kongahälla Röd Färdig IFK Skövde 2      
06081704 lör 06/08 10:55 lör 06/08 Gustafsberg 1 P12 Grp A Hammarö FK Röd Färdig Groheds IF/LSK      
06081805 lör 06/08 10:55 lör 06/08 Gustafsberg 2 P12 Grp A Tölö IF Färdig IFK Skövde 3      
06081905 lör 06/08 10:55 lör 06/08 Gustafsberg 3 P12 Grp A IF Mölndal 1 Färdig IK Kongahälla Vit      
06083105 lör 06/08 10:55 lör 06/08 Gustafsberg 4 P12 Grp A Götene IF Färdig Brumunddal Fotball G12-2      
06081706 lör 06/08 12:05 lör 06/08 Gustafsberg 1 P12 Grp A IFK Uddevalla 2 Färdig Mariestads BK Röd      
06082909 lör 06/08 13:35 lör 06/08 Thordéngården 6 P12 Grp A Söderby FC Färdig IF Mölndal 2      
06081709 lör 06/08 14:10 lör 06/08 Gustafsberg 1 P12 Grp A Mariestads BK Blå Färdig IFK Skövde 2      
06081810 lör 06/08 14:10 lör 06/08 Gustafsberg 2 P12 Grp A Hammarö FK Svart Färdig Herrestads AIF Svart      
06081910 lör 06/08 14:10 lör 06/08 Gustafsberg 3 P12 Grp A IFK Hällingsjö Färdig Brumunddal Fotball G12-1      
06082910 lör 06/08 14:10 lör 06/08 Thordéngården 6 P12 Grp A Brumunddal Fotball G12-3 Färdig Herrestads AIF Vit      
06083209 lör 06/08 14:10 lör 06/08 Gustafsberg 5 P12 Grp A IK Sturehov 1 Färdig Mariestads BK Vit      
06081811 lör 06/08 14:45 lör 06/08 Gustafsberg 2 P12 Grp A IFK Falköping Färdig IK Kongahälla Röd      
06083210 lör 06/08 14:45 lör 06/08 Gustafsberg 5 P12 Grp A Ulvåkers IF Svart Färdig Eriksbergs IF      
06081710 lör 06/08 15:20 lör 06/08 Gustafsberg 1 P12 Grp A IFK Uddevalla 2 Färdig Hammarö FK Röd      
06081911 lör 06/08 15:20 lör 06/08 Gustafsberg 3 P12 Grp A IK Svane Färdig IK Sturehov 2      
06082912 lör 06/08 15:20 lör 06/08 Thordéngården 6 P12 Grp A Mariestads BK Röd Färdig IFK Skövde 3      
06081812 lör 06/08 15:55 lör 06/08 Gustafsberg 2 P12 Grp A Brumunddal Fotball G12-2 Färdig Groheds IF/LSK      
06081913 lör 06/08 16:30 lör 06/08 Gustafsberg 3 P12 Grp A IFK Uddevalla 1 Färdig IFK Mariestad      
06081712 lör 06/08 17:05 lör 06/08 Gustafsberg 1 P12 Grp A IK Oddevold Blå Färdig Hammarö FK Vit      
06081814 lör 06/08 17:05 lör 06/08 Gustafsberg 2 P12 Grp A IK Oddevold Vit Färdig Kareby IS      
06083113 lör 06/08 17:05 lör 06/08 Gustafsberg 4 P12 Grp A Grebbestads IF Färdig IF Mölndal 1      
06083213 lör 06/08 17:05 lör 06/08 Gustafsberg 5 P12 Grp A IK Kongahälla Vit Färdig IK Oddevold Gul      
07081700 sön 07/08 08:00 sön 07/08 Gustafsberg 1 P12 Grp A Brumunddal Fotball G12-1 Färdig IK Oddevold Vit      
07083200 sön 07/08 08:00 sön 07/08 Gustafsberg 5 P12 Grp A Kareby IS Färdig IFK Uddevalla 1      
07081701 sön 07/08 08:35 sön 07/08 Gustafsberg 1 P12 Grp A IFK Skövde 2 Färdig IK Svane      
07081801 sön 07/08 08:35 sön 07/08 Gustafsberg 2 P12 Grp A IK Sturehov 2 Färdig Ulvåkers IF Svart      
07081901 sön 07/08 08:35 sön 07/08 Gustafsberg 3 P12 Grp A IK Kongahälla Vit Färdig Mariestads BK Röd      
07083101 sön 07/08 08:35 sön 07/08 Gustafsberg 4 P12 Grp A Ulvåkers IF Röd Färdig IK Sturehov 1      
07083201 sön 07/08 08:35 sön 07/08 Gustafsberg 5 P12 Grp A Mariestads BK Blå Färdig Brumunddal Fotball G12-3      
07083601 sön 07/08 08:35 sön 07/08 Fridhem 7 P12 Grp A Särö IK Färdig IFK Mariestad      
07081702 sön 07/08 09:10 sön 07/08 Gustafsberg 1 P12 Grp A Hammarö FK Röd Färdig Tölö IF      
07081802 sön 07/08 09:10 sön 07/08 Gustafsberg 2 P12 Grp A Grebbestads IF Färdig Brumunddal Fotball G12-2      
07082902 sön 07/08 09:10 sön 07/08 Thordéngården 6 P12 Grp A IK Oddevold Blå Färdig IFK Skövde 1      
07083102 sön 07/08 09:10 sön 07/08 Gustafsberg 4 P12 Grp A IK Oddevold Gul Färdig IF Mölndal 1      
07083202 sön 07/08 09:10 sön 07/08 Gustafsberg 5 P12 Grp A Götene IF Färdig IFK Uddevalla 2      
07083602 sön 07/08 09:10 sön 07/08 Fridhem 7 P12 Grp A IF Mölndal 2 Färdig Mariestads BK Vit      
07083603 sön 07/08 09:45 sön 07/08 Fridhem 7 P12 Grp A Hammarö FK Vit Färdig IK Kongahälla Röd      
07081704 sön 07/08 10:20 sön 07/08 Gustafsberg 1 P12 Grp A IFK Hällingsjö Färdig Herrestads AIF Svart      
07081705 sön 07/08 10:55 sön 07/08 Gustafsberg 1 P12 Grp A Kareby IS Färdig Söderby FC      
07081706 sön 07/08 11:30 sön 07/08 Gustafsberg 1 P12 Grp A IK Sturehov 1 Färdig IFK Uddevalla 1      
07081806 sön 07/08 11:30 sön 07/08 Gustafsberg 2 P12 Grp A Särö IK Färdig Ulvåkers IF Röd      
07082906 sön 07/08 11:30 sön 07/08 Thordéngården 6 P12 Grp A IK Svane Färdig Brumunddal Fotball G12-3      
07083106 sön 07/08 11:30 sön 07/08 Gustafsberg 4 P12 Grp A IFK Mariestad Färdig Hammarö FK Svart      
07083206 sön 07/08 11:30 sön 07/08 Gustafsberg 5 P12 Grp A IK Sturehov 2 Färdig Eriksbergs IF      
07081707 sön 07/08 12:05 sön 07/08 Gustafsberg 1 P12 Grp A IFK Uddevalla 2 Färdig Brumunddal Fotball G12-2      
07081807 sön 07/08 12:05 sön 07/08 Gustafsberg 2 P12 Grp A IFK Falköping Färdig IFK Skövde 1      
07081907 sön 07/08 12:05 sön 07/08 Gustafsberg 3 P12 Grp A IFK Skövde 3 Färdig IK Oddevold Gul      
07082907 sön 07/08 12:05 sön 07/08 Thordéngården 6 P12 Grp A Grebbestads IF Färdig IK Kongahälla Vit      
07083107 sön 07/08 12:05 sön 07/08 Gustafsberg 4 P12 Grp A Brumunddal Fotball G12-1 Färdig IF Mölndal 2      
07083207 sön 07/08 12:05 sön 07/08 Gustafsberg 5 P12 Grp A Groheds IF/LSK Färdig Götene IF      
07083607 sön 07/08 12:05 sön 07/08 Fridhem 7 P12 Grp A Mariestads BK Vit Färdig IK Oddevold Vit      
07081708 sön 07/08 13:00 sön 07/08 Gustafsberg 1 P12 Grp A Herrestads AIF Vit Färdig IK Kongahälla Röd      
07082908 sön 07/08 13:00 sön 07/08 Thordéngården 6 P12 Grp A IF Mölndal 1 Färdig Tölö IF      
07083608 sön 07/08 13:00 sön 07/08 Fridhem 7 P12 Grp A Hammarö FK Vit Färdig IFK Skövde 2      
  * The referee has not agreed for his name to be shown in public