Detta är resultaten från Oddebollen 2021. Se de senaste resultaten från Oddebollen 2022 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Askims IK Pojkar 15 (födda 2006) 11 mot 11
Askims IK Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Backatorp IF Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Bergdalen IK Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Bjärreds IF Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Bjärreds IF Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Borgen IL Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Byttorps IF Flickor 15/17 (födda 2004-2006) 11 mot 11
Egnahems BK Flickor 10 (födda 2011) 7 mot 7
Egnahems BK Flickor 11/12 (födda 2009-2010) 7 mot 7
Ekhagens IF Pojkar 15 (födda 2006) 11 mot 11
FC Real Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
FC Real Internacional Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Fjällbacka IK/Älvsborgs FF Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Forshaga IF Pojkar 15 (födda 2006) 11 mot 11
Fristad/Sparsör/Borgstena Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Frändefors IF Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Fässbergs IF Lila Pojkar 10 (födda 2011) 7 mot 7
Fässbergs IF Vit Pojkar 10 (födda 2011) 7 mot 7
Fässbergs IF Svart Pojkar 10 (födda 2011) 7 mot 7
Gais 2 Lag 2 Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Granbergsdals IF Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Grebbestads IF Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
Gröndals IK Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Hanvikens SK 2 Blå Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Hanvikens SK 3 Silver Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Hanvikens SK 1 Röd Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Hanvikens SK 4 Guld Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Herrestad IF Pojkar 10 (födda 2011) 7 mot 7
Herrestad IF Pojkar 10 (födda 2011) 7 mot 7
Hertzöga BK Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
Hertzöga BK Gul Pojkar 16/17 (födda 2004-2005) 11 mot 11
Hertzöga BK Flickor 13 (födda 2008) 9 mot 9
Hertzöga BK F07 Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Hovsta IF Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Hovsta IF Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
Hönö IS Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
IFK Fjärås Röd Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IFK Fjärås Svart Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IFK Kristinehamn Flickor 15/17 (födda 2004-2006) 11 mot 11
IFK Skoghall Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IFK Skövde Lag 1 Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IFK Skövde Lag 2 Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IFK Skövde Lag 3 Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IFK Skövde FK Blå Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
IFK Skövde FK Vit Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
IFK Trollhättan Flickor 11/12 (födda 2009-2010) 7 mot 7
IFK Uddevalla Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IFK Uddevalla Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
IFK Uddevalla Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
IFK Uddevalla Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
IFK Uddevalla Blå Pojkar 15 (födda 2006) 11 mot 11
IFK Uddevalla Vit Pojkar 15 (födda 2006) 11 mot 11
IF Mölndal Fotboll Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IF Mölndal Fotboll Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IF Mölndal Fotboll Vit Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
IF Mölndal Fotboll Röd Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
IF Mölndal Fotboll Flickor 13 (födda 2008) 9 mot 9
IF Mölndal Fotboll Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
IF Viken, F08 Viken , F08 Flickor 13 (födda 2008) 9 mot 9
IK Kongahälla Vit Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IK Kongahälla Röd Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IK Kongahälla Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
IK Kongahälla Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
IK Oddevold P12 lag1 Pojkar 10 (födda 2011) 7 mot 7
IK Oddevold P12 lag2 Pojkar 10 (födda 2011) 7 mot 7
IK Oddevold P12 lag3 Pojkar 10 (födda 2011) 7 mot 7
IK Oddevold P12 lag4 Pojkar 10 (födda 2011) 7 mot 7
IK Oddevold Pojkar 10 (födda 2011) 7 mot 7
IK Oddevold Pojkar 10 (födda 2011) 7 mot 7
IK Oddevold Blå Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IK Oddevold Vit Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IK Oddevold Gul Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IK Rössö Uddevalla Flickor 15/17 (födda 2004-2006) 11 mot 11
IK Sturehov Blå Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
IK Sturehov Röd Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
IK Östria Lambohov Flickor 15/17 (födda 2004-2006) 11 mot 11
Irsta IF Grön Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Irsta IF Vit Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Jitex F2011 Flickor 10 (födda 2011) 7 mot 7
Jonsereds IF Flickor 13 (födda 2008) 9 mot 9
Jula BK Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Kareby IS Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
KB Karlskoga FF Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
KF Velebit Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
Kungsbacka Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
Kungsbacka Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
Kungshamns IF Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Kungshamns IF Flickor 11/12 (födda 2009-2010) 7 mot 7
Kungshams/Smögens IF Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
Köping FF Pojkar 16/17 (födda 2004-2005) 11 mot 11
Lerums IS Flickor 13 (födda 2008) 9 mot 9
Lidköpings FK Vit Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Lidköpings FK Svart Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Lundby IF Pojkar 15 (födda 2006) 11 mot 11
Lysekil AIK Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
Mariestads BK Blå Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
Mariestads BK Röd Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
Mariestads BK Röd Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Mariestads BK Blå Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Mariestads BK Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
Mariestads BK Röd Pojkar 16/17 (födda 2004-2005) 11 mot 11
Mölndal Fotboll F06 Flickor 15/17 (födda 2004-2006) 11 mot 11
Mölndals IF Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
Nol IK Pojkar 16/17 (födda 2004-2005) 11 mot 11
Norrstrands IF Pojkar 15 (födda 2006) 11 mot 11
Norrstrands IF Röd Flickor 11/12 (födda 2009-2010) 7 mot 7
Norrstrands IF Vit Flickor 11/12 (födda 2009-2010) 7 mot 7
Norrtulls SK Pojkar 15 (födda 2006) 11 mot 11
Norstrands IF Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
Oddevold Pojkar 15 (födda 2006) 11 mot 11
QBIK Blå Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
QBIK Vit Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Rynninge IK Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Saleby/Trässberg/Norra Härene 2 Svart Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Saleby/Trässberg/Norra Härene 1 Lila Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Skärhamns IK Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Skövde KIK Vit Flickor 13 (födda 2008) 9 mot 9
Skövde KIK Flickor 13 (födda 2008) 9 mot 9
Solängens BK Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Stångebro United 1ljusblå Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Stångebro United 2neongul Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Stångebro United Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Stångebro United 2neongul Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
Stångebro United 1ljusblå Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
Stångebro United 1ljusblå Pojkar 15 (födda 2006) 11 mot 11
Stångebro United 2neongul Pojkar 15 (födda 2006) 11 mot 11
Stångebro United Flickor 13 (födda 2008) 9 mot 9
Stångebro United Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Stångebro United Flickor 15/17 (födda 2004-2006) 11 mot 11
Säffle SK Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Säffle SK Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
Särö IK Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Särö IK Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Tallboda IF Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Tanums IF Pojkar 10 (födda 2011) 7 mot 7
Trollhättan Bois Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
Trollhättans FK/Halvorstorps IS Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Tölö IF Pojkar 16/17 (födda 2004-2005) 11 mot 11
Ulvåkers IF Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
Ulvåkers IF Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Vallens IF Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Vapnö IF Pojkar 16/17 (födda 2004-2005) 11 mot 11
Vara SK Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Vara SK Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Wargöns IK Pojkar 10 (födda 2011) 7 mot 7
Vedums AIS Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
Vänersborgs FK Svart Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Vänersborgs FK Vit Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Vänersborgs FK Flickor 13 (födda 2008) 9 mot 9
Vänersborgs IF Pojkar 15 (födda 2006) 11 mot 11
Västerås IK Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
Västerås IK P09 Röd Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Västerås IK P09 Gul Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Västerås IK Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
Ytterby IS Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Åhus HBK Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Åsarp Trädet FK Flickor 11/12 (födda 2009-2010) 7 mot 7
Åsarp Trädet FK Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Åsarp-Trädet FK Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Älvsjö AIK FF Flickor 13 (födda 2008) 9 mot 9
Älvängens IK Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
Älvängens IK Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
Älvängens IK Vit Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Älvängens IK Svart Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Öjersjö IF Vit Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Öjersjö IF Blå Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Örgryte IS Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
Örgryte IS Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
Örgryte IS Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
ÖSIK (Örslösa/Söne IK) Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9