List of registered teams

Club Team name Category
Askims IK Pojkar 15 (födda 2006) 11 mot 11
Askims IK Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Backatorp IF Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Bergdalen IK Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Bjärreds IF Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Bjärreds IF Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Borgen IL Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Byttorps IF Flickor 15/17 (födda 2004-2006) 11 mot 11
Egnahems BK Flickor 10 (födda 2011) 7 mot 7
Egnahems BK Flickor 11/12 (födda 2009-2010) 7 mot 7
Ekhagens IF Pojkar 15 (födda 2006) 11 mot 11
FC Real Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
FC Real Internacional Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Fjällbacka IK/Älvsborgs FF Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Forshaga IF Pojkar 15 (födda 2006) 11 mot 11
Fristad/Sparsör/Borgstena Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Frändefors IF Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Fässbergs IF Lila Pojkar 10 (födda 2011) 7 mot 7
Fässbergs IF Vit Pojkar 10 (födda 2011) 7 mot 7
Fässbergs IF Svart Pojkar 10 (födda 2011) 7 mot 7
Gais 2 Lag 2 Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Granbergsdals IF Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Grebbestads IF Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
Gröndals IK Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Hanvikens SK 2 Blå Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Hanvikens SK 3 Silver Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Hanvikens SK 1 Röd Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Hanvikens SK 4 Guld Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Herrestad IF Pojkar 10 (födda 2011) 7 mot 7
Herrestad IF Pojkar 10 (födda 2011) 7 mot 7
Hertzöga BK Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
Hertzöga BK Gul Pojkar 16/17 (födda 2004-2005) 11 mot 11
Hertzöga BK Flickor 13 (födda 2008) 9 mot 9
Hertzöga BK F07 Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Hovsta IF Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Hovsta IF Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
Hönö IS Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
IFK Fjärås Röd Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IFK Fjärås Svart Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IFK Kristinehamn Flickor 15/17 (födda 2004-2006) 11 mot 11
IFK Skoghall Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IFK Skövde Lag 1 Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IFK Skövde Lag 2 Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IFK Skövde Lag 3 Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IFK Skövde FK Blå Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
IFK Skövde FK Vit Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
IFK Trollhättan Flickor 11/12 (födda 2009-2010) 7 mot 7
IFK Uddevalla Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IFK Uddevalla Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
IFK Uddevalla Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
IFK Uddevalla Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
IFK Uddevalla Blå Pojkar 15 (födda 2006) 11 mot 11
IFK Uddevalla Vit Pojkar 15 (födda 2006) 11 mot 11
IF Mölndal Fotboll Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IF Mölndal Fotboll Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IF Mölndal Fotboll Vit Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
IF Mölndal Fotboll Röd Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
IF Mölndal Fotboll Flickor 13 (födda 2008) 9 mot 9
IF Mölndal Fotboll Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
IF Viken, F08 Viken , F08 Flickor 13 (födda 2008) 9 mot 9
IK Kongahälla Vit Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IK Kongahälla Röd Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IK Kongahälla Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
IK Kongahälla Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
IK Oddevold P12 lag1 Pojkar 10 (födda 2011) 7 mot 7
IK Oddevold P12 lag2 Pojkar 10 (födda 2011) 7 mot 7
IK Oddevold P12 lag3 Pojkar 10 (födda 2011) 7 mot 7
IK Oddevold P12 lag4 Pojkar 10 (födda 2011) 7 mot 7
IK Oddevold Pojkar 10 (födda 2011) 7 mot 7
IK Oddevold Pojkar 10 (födda 2011) 7 mot 7
IK Oddevold Blå Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IK Oddevold Vit Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IK Oddevold Gul Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
IK Rössö Uddevalla Flickor 15/17 (födda 2004-2006) 11 mot 11
IK Sturehov Blå Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
IK Sturehov Röd Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
IK Östria Lambohov Flickor 15/17 (födda 2004-2006) 11 mot 11
Irsta IF Grön Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Irsta IF Vit Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Jitex F2011 Flickor 10 (födda 2011) 7 mot 7
Jonsereds IF Flickor 13 (födda 2008) 9 mot 9
Jula BK Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Kareby IS Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
KB Karlskoga FF Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
KF Velebit Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
Kungsbacka Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
Kungsbacka Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
Kungshamns IF Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Kungshamns IF Flickor 11/12 (födda 2009-2010) 7 mot 7
Kungshams/Smögens IF Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
Köping FF Pojkar 16/17 (födda 2004-2005) 11 mot 11
Lerums IS Flickor 13 (födda 2008) 9 mot 9
Lidköpings FK Vit Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Lidköpings FK Svart Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Lundby IF Pojkar 15 (födda 2006) 11 mot 11
Lysekil AIK Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
Mariestads BK Blå Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
Mariestads BK Röd Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
Mariestads BK Röd Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Mariestads BK Blå Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Mariestads BK Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
Mariestads BK Röd Pojkar 16/17 (födda 2004-2005) 11 mot 11
Mölndal Fotboll F06 Flickor 15/17 (födda 2004-2006) 11 mot 11
Mölndals IF Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
Nol IK Pojkar 16/17 (födda 2004-2005) 11 mot 11
Norrstrands IF Pojkar 15 (födda 2006) 11 mot 11
Norrstrands IF Röd Flickor 11/12 (födda 2009-2010) 7 mot 7
Norrstrands IF Vit Flickor 11/12 (födda 2009-2010) 7 mot 7
Norrtulls SK Pojkar 15 (födda 2006) 11 mot 11
Norstrands IF Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
Oddevold Pojkar 15 (födda 2006) 11 mot 11
QBIK Blå Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
QBIK Vit Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Rynninge IK Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Saleby/Trässberg/Norra Härene 2 Svart Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Saleby/Trässberg/Norra Härene 1 Lila Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Skärhamns IK Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Skövde KIK Vit Flickor 13 (födda 2008) 9 mot 9
Skövde KIK Flickor 13 (födda 2008) 9 mot 9
Solängens BK Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Stångebro United 1ljusblå Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Stångebro United 2neongul Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Stångebro United Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Stångebro United 2neongul Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
Stångebro United 1ljusblå Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
Stångebro United 1ljusblå Pojkar 15 (födda 2006) 11 mot 11
Stångebro United 2neongul Pojkar 15 (födda 2006) 11 mot 11
Stångebro United Flickor 13 (födda 2008) 9 mot 9
Stångebro United Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Stångebro United Flickor 15/17 (födda 2004-2006) 11 mot 11
Säffle SK Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Säffle SK Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
Särö IK Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Särö IK Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Tallboda IF Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Tanums IF Pojkar 10 (födda 2011) 7 mot 7
Trollhättan Bois Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
Trollhättans FK/Halvorstorps IS Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Tölö IF Pojkar 16/17 (födda 2004-2005) 11 mot 11
Ulvåkers IF Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
Ulvåkers IF Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Vallens IF Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Vapnö IF Pojkar 16/17 (födda 2004-2005) 11 mot 11
Vara SK Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Vara SK Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Wargöns IK Pojkar 10 (födda 2011) 7 mot 7
Vedums AIS Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
Vänersborgs FK Svart Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Vänersborgs FK Vit Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Vänersborgs FK Flickor 13 (födda 2008) 9 mot 9
Vänersborgs IF Pojkar 15 (födda 2006) 11 mot 11
Västerås IK Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
Västerås IK P09 Röd Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Västerås IK P09 Gul Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Västerås IK Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9
Ytterby IS Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Åhus HBK Pojkar 13 (födda 2008) 9 mot 9
Åsarp Trädet FK Flickor 11/12 (födda 2009-2010) 7 mot 7
Åsarp Trädet FK Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Åsarp-Trädet FK Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
Älvsjö AIK FF Flickor 13 (födda 2008) 9 mot 9
Älvängens IK Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
Älvängens IK Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
Älvängens IK Vit Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Älvängens IK Svart Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Öjersjö IF Vit Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Öjersjö IF Blå Flickor 13/14 (födda 2007-2008) 9 mot 9
Örgryte IS Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
Örgryte IS Pojkar 11 (födda 2010) 7 mot 7
Örgryte IS Pojkar 12 (födda 2009) 7 mot 7
ÖSIK (Örslösa/Söne IK) Pojkar 14 (födda 2007) 9 mot 9