Herrestads AIF

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
02082600 fr 02/08 08:00 fr 02/08 Gustafsberg D P14 Grp B Skiljebo SK Svart/röd 1 - 0 Herrestads AIF Orange    
02081400 fr 02/08 08:00 fr 02/08 Gustafsberg A P14 Grp A Skiljebo SK Svart 0 - 1 Herrestads AIF Svart    
02082801 fr 02/08 08:50 fr 02/08 Gustafsberg F P13 Grp E Borre IF 2 2 - 3 Herrestads AIF Vit    
02081803 fr 02/08 09:45 fr 02/08 Gustafsberg 2 P11 Grp A Borre IF 2 Färdig Herrestads AIF Vit    
02081804 fr 02/08 10:20 fr 02/08 Gustafsberg 2 P11 Grp A Herrestads AIF Svart Färdig Ulvåkers IF 2    
02081203 fr 02/08 10:30 fr 02/08 Rimnersvallen G P13 Grp H Herrestads AIF Svart 0 - 1 Halvorstorps IS    
02082705 fr 02/08 12:10 fr 02/08 Gustafsberg E P14 Grp B Herrestads AIF Orange 6 - 1 Hönö IS Röd    
02082606 fr 02/08 13:00 fr 02/08 Gustafsberg D P14 Grp A Herrestads AIF Svart 1 - 0 Mariestads BK    
02081206 fr 02/08 14:40 fr 02/08 Rimnersvallen G P13 Grp E Herrestads AIF Vit 0 - 2 IFK Falköping Vit    
02081912 fr 02/08 15:20 fr 02/08 Gustafsberg 3 P11 Grp A Herrestads AIF Svart Färdig Hertzöga BK Vit    
02082709 fr 02/08 15:30 fr 02/08 Gustafsberg E P13 Grp H Stångebro United 3 - 0 Herrestads AIF Svart    
02081813 fr 02/08 15:55 fr 02/08 Gustafsberg 2 P11 Grp A Jula BK Färdig Herrestads AIF Vit    
03081200 lö 03/08 08:00 lö 03/08 Rimnersvallen G P13 Grp E Herrestads AIF Vit 2 - 2 Vänersborgs IF Röd    
03082401 lö 03/08 08:50 lö 03/08 Hedevallen K P14 Grp A Hönö IS Svart 0 - 1 Herrestads AIF Svart    
03081202 lö 03/08 09:40 lö 03/08 Rimnersvallen G P13 Grp H Rygge IL 1 2 - 1 Herrestads AIF Svart    
03081804 lö 03/08 10:20 lö 03/08 Gustafsberg 2 P11 Grp A Hertzöga BK Grön Färdig Herrestads AIF Vit    
03083204 lö 03/08 10:20 lö 03/08 Gustafsberg 5 P11 Grp A Herrestads AIF Svart Färdig IFK Mariestad    
03081203 lö 03/08 10:30 lö 03/08 Rimnersvallen G P14 Grp B Herrestads AIF Orange 0 - 0 IFK Hjo    
03082404 lö 03/08 13:00 lö 03/08 Hedevallen K P13 Placeringsmatch 2 (33-36) Placeringsmatch 2 (33-36) Borre IF 2 2 - 0 Herrestads AIF Svart    
03082806 lö 03/08 13:00 lö 03/08 Gustafsberg F P13 Slutspel B 1/8 Final Herrestads AIF Vit 1 - 3 Ulvåkers IF Röd    
03081205 lö 03/08 13:50 lö 03/08 Rimnersvallen G P14 Grp A Herrestads AIF Svart 0 - 3 Stångebro United    
03083213 lö 03/08 15:55 lö 03/08 Gustafsberg 5 P11 Grp A Stångebro United Neongul Färdig Herrestads AIF Svart    
03081710 lö 03/08 16:30 lö 03/08 Gustafsberg 1 P11 Grp A Herrestads AIF Vit Färdig Hamburgsunds IF    
03082207 lö 03/08 17:10 lö 03/08 Svanevallen J P14 Grp B IFK Mariestad 1 - 0 Herrestads AIF Orange    
04082700 sö 04/08 08:00 sö 04/08 Gustafsberg E P14 Slutspel A 1/4 Final IFK Uddevalla 1 - 3 Herrestads AIF Svart    
04081301 sö 04/08 09:00 sö 04/08 Rimnersvallen H P14 Slutspel B 1/4 Final Töcksfors IF 0 - 2 Herrestads AIF Orange    
04081802 sö 04/08 09:30 sö 04/08 Gustafsberg 2 P11 Grp A IF Mölndal Röd Färdig Herrestads AIF Svart    
04081202 sö 04/08 10:00 sö 04/08 Rimnersvallen G P13 Placeringsmatch B (9-16) Placeringsmatch B (9-16) Rygge IL 1 2 - 3 P Herrestads AIF Vit    
04082200 sö 04/08 11:00 sö 04/08 Svanevallen J P13 Placeringsmatch 4 (35-36) Placeringsmatch 4 (35-36) Herrestads AIF Svart 3 - 0 W IFK Uddevalla Blå    
04082704 sö 04/08 12:00 sö 04/08 Gustafsberg E P14 Slutspel A Semifinal IFK Mariestad 3 - 0 Herrestads AIF Svart    
04081402 sö 04/08 12:00 sö 04/08 Gustafsberg A P14 Slutspel B Semifinal Skiljebo SK Svart 0 - 2 Herrestads AIF Orange    
04081708 sö 04/08 14:00 sö 04/08 Gustafsberg 1 P11 Grp A IFK Skövde Färdig Herrestads AIF Vit    
04082706 sö 04/08 14:00 sö 04/08 Gustafsberg E P14 Slutspel B Final Herrestads AIF Orange 3 - 0 Hönö IS Svart    
IK Oddevold Anacka Intemp Länsförsäkringar Serneke Motivera Uddevallahem Skyltbolaget Biliv Hyrbilar Sparlunds Destination Uddevalla Uddevalla Kommun