IK Oddevold

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
02081500 fr 02/08 08:00 fr 02/08 Gustafsberg B P17 Grp A IK Oddevold 2 - 3 IF Mölndal    
02081501 fr 02/08 08:50 fr 02/08 Gustafsberg B P15 Grp A Stångebro United 6 - 0 IK Oddevold    
02081202 fr 02/08 09:40 fr 02/08 Rimnersvallen G P14 Grp D IK Oddevold 0 - 4 Särö IK    
02082603 fr 02/08 10:30 fr 02/08 Gustafsberg D P13 Grp G IK Oddevold 1 - 1 Malmslätts AIK Vit    
02081806 fr 02/08 11:30 fr 02/08 Gustafsberg 2 P10 Grp A IK Oddevold 1 Färdig Borgen IL    
02083207 fr 02/08 12:05 fr 02/08 Gustafsberg 5 P10 Grp A IK Oddevold Blå Färdig Stångebro U...d Blå/svart    
02081604 fr 02/08 12:10 fr 02/08 Gustafsberg C P17 Grp A Torstorps IF 0 - 1 IK Oddevold    
02081406 fr 02/08 13:00 fr 02/08 Gustafsberg A P14 Grp D IK Oddevold 1 - 0 Töcksfors IF    
02083209 fr 02/08 13:35 fr 02/08 Gustafsberg 5 P12 Grp F FK Gjøvik-Lyn 2 3 - 1 IK Oddevold 2    
02083109 fr 02/08 13:35 fr 02/08 Gustafsberg 4 P12 Grp E Ulvåkers IF 1 - 3 IK Oddevold 1    
02081606 fr 02/08 13:50 fr 02/08 Gustafsberg C P15 Grp A IK Oddevold 0 - 0 Vinbergs IF    
02082407 fr 02/08 14:40 fr 02/08 Hedevallen K P13 Grp G Lidköpings FK Vit 2 - 2 IK Oddevold    
02081811 fr 02/08 14:45 fr 02/08 Gustafsberg 2 P10 Grp A IF Mölndal Vit Färdig IK Oddevold 2    
02081913 fr 02/08 15:55 fr 02/08 Gustafsberg 3 P10 Grp A Stångebro U...d Blå/svart Färdig IK Oddevold Vit    
02081706 fr 02/08 15:55 fr 02/08 Gustafsberg 1 P10 Grp A IK Oddevold 1 Färdig Kungshamns IF    
02081915 fr 02/08 17:05 fr 02/08 Gustafsberg 3 P10 Grp A Rosseröds IK Färdig IK Oddevold Blå    
02083215 fr 02/08 17:05 fr 02/08 Gustafsberg 5 P12 Grp E IK Oddevold 1 3 - 2 IF Mölndal 1    
02081708 fr 02/08 17:05 fr 02/08 Gustafsberg 1 P12 Grp F IK Oddevold 2 2 - 3 Töcksfors IF    
03081700 lö 03/08 08:35 lö 03/08 Gustafsberg 1 P10 Grp A IK Oddevold Blå Färdig IFK Uddevalla    
03081601 lö 03/08 08:50 lö 03/08 Gustafsberg C P15 Grp A Strövelstorps GIF 1 - 3 IK Oddevold    
03081701 lö 03/08 09:10 lö 03/08 Gustafsberg 1 P10 Grp A IF Mölndal Blå Färdig IK Oddevold 2    
03082702 lö 03/08 09:40 lö 03/08 Gustafsberg E P13 Grp G FK Gjøvik-Lyn 2 1 - 2 IK Oddevold    
03081602 lö 03/08 09:40 lö 03/08 Gustafsberg C P17 Grp A Hittarps IK 2 - 0 IK Oddevold    
03082603 lö 03/08 10:30 lö 03/08 Gustafsberg D P14 Grp D Halvorstorps IS 4 - 0 IK Oddevold    
03081906 lö 03/08 11:30 lö 03/08 Gustafsberg 3 P10 Grp A Borgen IL Färdig IK Oddevold Vit    
03081907 lö 03/08 12:05 lö 03/08 Gustafsberg 3 P12 Grp E IK Oddevold 1 3 - 0 Tanums IF    
03083207 lö 03/08 12:05 lö 03/08 Gustafsberg 5 P10 Grp A Stångebro U...d Blå/svart Färdig IK Oddevold 1    
03083107 lö 03/08 12:05 lö 03/08 Gustafsberg 4 P12 Grp F IK Oddevold 2 0 - 7 Skoftebyns IF    
03082708 lö 03/08 14:40 lö 03/08 Gustafsberg E P14 Grp D Shiyan City 1 - 0 IK Oddevold    
03082609 lö 03/08 15:30 lö 03/08 Gustafsberg D P13 Slutspel A 1/8 Final IK Sturehov 3 - 1 IK Oddevold    
03083113 lö 03/08 15:55 lö 03/08 Gustafsberg 4 P10 Grp A IK Oddevold 1 Färdig IF Mölndal Vit    
03081912 lö 03/08 15:55 lö 03/08 Gustafsberg 3 P10 Grp A Stångebro U...d Blå/svart Färdig IK Oddevold 2    
03081507 lö 03/08 16:20 lö 03/08 Gustafsberg B P15 Slutspel A Semifinal IF Mölndal 4 - 0 IK Oddevold    
03081608 lö 03/08 16:20 lö 03/08 Gustafsberg C P17 Grp A IK Oddevold 4 - 0 Hertzöga BK    
03081814 lö 03/08 17:05 lö 03/08 Gustafsberg 2 P10 Grp A Rosseröds IK Färdig IK Oddevold Vit    
03081711 lö 03/08 17:05 lö 03/08 Gustafsberg 1 P12 Grp F IFK Skövde Vit 3 - 3 IK Oddevold 2    
03081914 lö 03/08 17:05 lö 03/08 Gustafsberg 3 P10 Grp A Kungshamns IF Färdig IK Oddevold Blå    
03083215 lö 03/08 17:05 lö 03/08 Gustafsberg 5 P12 Grp E IL Borgar 2 - 1 IK Oddevold 1    
04081900 sö 04/08 08:00 sö 04/08 Gustafsberg 3 P12 Slutspel A 1/8 Final Skoftebyns IF 7 - 1 IK Oddevold 1    
04081702 sö 04/08 09:30 sö 04/08 Gustafsberg 1 P12 Placeringsmatch 3 (25-30) Placeringsmatch 3 (25-30) IK Oddevold 2 0 - 0 P Tanums IF    
04082401 sö 04/08 10:00 sö 04/08 Hedevallen K P14 Placeringsmatch 2 (17-20) Placeringsmatch 2 (17-20) IK Oddevold 9 - 8 P Forshaga/Ulvsby    
04081602 sö 04/08 10:00 sö 04/08 Gustafsberg C P17 Slutspel B Semifinal IK Oddevold 4 - 0 Stenungsunds IF    
04081401 sö 04/08 11:00 sö 04/08 Gustafsberg A P13 Placeringsmatch A (9-16) Placeringsmatch A (9-16) Hovsta IF 0 - 1 IK Oddevold    
04081603 sö 04/08 11:00 sö 04/08 Gustafsberg C P15 Slutspel A Bronsmatch Kvik Halden FK 2 - 3 IK Oddevold    
04083105 sö 04/08 11:45 sö 04/08 Gustafsberg 4 P10 Grp A IK Oddevold 1 Färdig Rosseröds IK    
04081905 sö 04/08 11:45 sö 04/08 Gustafsberg 3 P10 Grp A IK Oddevold Blå Färdig IF Mölndal Vit    
04081805 sö 04/08 11:45 sö 04/08 Gustafsberg 2 P10 Grp A IK Oddevold 2 Färdig Borgen IL    
04081705 sö 04/08 11:45 sö 04/08 Gustafsberg 1 P10 Grp A IFK Uddevalla Färdig IK Oddevold Vit    
04082900 sö 04/08 14:00 sö 04/08 Thordéngården 6 P10 Grp A IFK Uddevalla Färdig IK Oddevold 2    
04081504 sö 04/08 14:00 sö 04/08 Gustafsberg B P17 Slutspel B Final IK Oddevold 4 - 0 BK Derby    
04081709 sö 04/08 14:45 sö 04/08 Gustafsberg 1 P10 Grp A IK Oddevold Vit Färdig IF Mölndal Blå    
IK Oddevold Intemp Länsförsäkringar Serneke Motivera Uddevallahem Skyltbolaget Biliv Hyrbilar Sparlunds Destination Uddevalla Uddevalla Kommun