Liste der registrierten Teams

Club Team name Category
Axvalls IF/Varnhems IF Flickor 13 (födda 2006) 9-manna
Begby IL Flickor 13 (födda 2006) 9-manna
BK Derby Pojkar 17 (födda 2002) 11-manna
Borgen IL Pojkar 10 (födda 2009) 7-manna
Borgen IL Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
Borre IF Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna
Borre IF Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna
Borre IF Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
Borre IF Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
Borre IF Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
Borre IF Flickor 11/12 (födda 2007-2008) 7-manna
Borre IF Flickor 13 (födda 2006) 9-manna
Byttorps IF Flickor 13 (födda 2006) 9-manna
Falk/Nif Flickor 11/12 (födda 2007-2008) 7-manna
FK Gjøvik-Lyn Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
FK Gjøvik-Lyn Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
FK Gjøvik-Lyn Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
FK Gjøvik-Lyn Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
FK Gjøvik-Lyn Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
FK Gjøvik-Lyn Flickor 11/12 (födda 2007-2008) 7-manna
Forshaga/Ulvsby Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna
Grebbestads IF Flickor 13/14 (födda 2005-2006) 9-manna
Grohed/Ljungskile Vit Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna
Grohed/Ljungskile Grön Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna
Halvorstorps IS Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
Halvorstorps IS Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna
Halvorstorps IS Pojkar 17 (födda 2002) 11-manna
Hamburgsunds IF Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna
Hamburgsunds IF Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
Herrestads AIF Vit Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna
Herrestads AIF Svart Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna
Herrestads AIF Svart Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
Herrestads AIF Vit Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
Herrestads AIF Orange Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna
Herrestads AIF Svart Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna
Hertzöga BK Gul Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna
Hertzöga BK Vit Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna
Hertzöga BK Grön Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna
Hertzöga BK Pojkar 15 (födda 2004) 11-manna
Hertzöga BK Pojkar 17 (födda 2002) 11-manna
Hittarps IK Pojkar 17 (födda 2002) 11-manna
Hovsta IF Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
Hönö IS Svart Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna
Hönö IS Röd Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna
IFK Falköping Vit Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
IFK Falköping Blå Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
IFK Hjo Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna
IFK Kristinehamn Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
IFK Mariestad Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna
IFK Mariestad Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
IFK Mariestad Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
IFK Mariestad Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna
IFK Skövde Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna
IFK Skövde Blå Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
IFK Skövde Svart Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
IFK Skövde Vit Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
IFK Uddevalla Pojkar 10 (födda 2009) 7-manna
IFK Uddevalla Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna
IFK Uddevalla Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna
IFK Uddevalla Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna
IFK Uddevalla Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
IFK Uddevalla Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
IFK Uddevalla Vit Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
IFK Uddevalla Blå Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
IFK Uddevalla Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna
IFK Uddevalla Pojkar 15 (födda 2004) 11-manna
IF Mölndal Blå Pojkar 10 (födda 2009) 7-manna
IF Mölndal Vit Pojkar 10 (födda 2009) 7-manna
IF Mölndal Vit Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna
IF Mölndal Röd Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna
IF Mölndal Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
IF Mölndal Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
IF Mölndal Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
IF Mölndal Pojkar 15 (födda 2004) 11-manna
IF Mölndal Pojkar 17 (födda 2002) 11-manna
IF Mölndal Flickor 11/12 (födda 2007-2008) 7-manna
IF Mölndal Vit Flickor 13 (födda 2006) 9-manna
IF Mölndal Röd Flickor 13 (födda 2006) 9-manna
IF Mölndal Flickor 13/14 (födda 2005-2006) 9-manna
IK Kongahälla Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
IK Oddevold Pojkar 10 (födda 2009) 7-manna
IK Oddevold Pojkar 10 (födda 2009) 7-manna
IK Oddevold Vit Pojkar 10 (födda 2009) 7-manna
IK Oddevold Blå Pojkar 10 (födda 2009) 7-manna
IK Oddevold Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
IK Oddevold Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
IK Oddevold Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
IK Oddevold Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna
IK Oddevold Pojkar 15 (födda 2004) 11-manna
IK Oddevold Pojkar 17 (födda 2002) 11-manna
IK Rössö Flickor 13 (födda 2006) 9-manna
IK Rössö 1 Flickor 11/12 (födda 2007-2008) 7-manna
IK Rössö 2 Flickor 11/12 (födda 2007-2008) 7-manna
IK Sturehov Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
IL Borgar Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
Jula BK Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna
Jula BK Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
Karlsberg United FC Svart Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna
Karlsberg United FC Orange Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna
Karlsberg United FC Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
Kungsbacka IF Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna
Kungshamns IF Pojkar 10 (födda 2009) 7-manna
Kvik Halden FK Pojkar 15 (födda 2004) 11-manna
Lekebergs IF Pojkar 17 (födda 2002) 11-manna
Lekstorps IF Flickor 11/12 (födda 2007-2008) 7-manna
Lidköpings FK Svart Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
Lidköpings FK Vit Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
Lidköpings FK Röd Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
Lysekils AIK Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
Malmslätts AIK Vit Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
Malmslätts AIK Svart Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
Mariestads BK Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
Mariestads BK Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna
Mariestads BoIS FF Flickor 13 (födda 2006) 9-manna
Munkedals IF Flickor 13/14 (födda 2005-2006) 9-manna
Nora BK Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna
Onsala BK Pojkar 17 (födda 2002) 11-manna
Rosseröds IK Pojkar 10 (födda 2009) 7-manna
Rosseröds IK Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
Rygge IL Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
Rygge IL Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
Råda BK Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
Råda BK Flickor 13 (födda 2006) 9-manna
Shiyan City Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna
Skiljebo SK Svart Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna
Skiljebo SK Svart/röd Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna
Skoftebyns IF Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
Skoftebyns IF Flickor 13/14 (födda 2005-2006) 9-manna
Skultorps IF Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna
Skärhamns IK Flickor 13/14 (födda 2005-2006) 9-manna
Skövde KIK Flickor 11/12 (födda 2007-2008) 7-manna
Skövde KIK Flickor 11/12 (födda 2007-2008) 7-manna
Stenungsunds IF Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
Stenungsunds IF Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
Stenungsunds IF Pojkar 17 (födda 2002) 11-manna
Strövelstorps GIF Pojkar 15 (födda 2004) 11-manna
Stångebro United Blå/svart Pojkar 10 (födda 2009) 7-manna
Stångebro United Neongul Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna
Stångebro United Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
Stångebro United Blå/svart Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
Stångebro United Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
Stångebro United Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna
Stångebro United Pojkar 15 (födda 2004) 11-manna
Stångebro United Flickor 13 (födda 2006) 9-manna
Särö IK Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna
Tanums IF Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
Torps GoIF Flickor 13/14 (födda 2005-2006) 9-manna
Torstorps IF Pojkar 17 (födda 2002) 11-manna
Töcksfors IF Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
Töcksfors IF Pojkar 14 (födda 2005) 9-manna
Ulvåkers IF Pojkar 11 (födda 2008) 7-manna
Ulvåkers IF Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
Ulvåkers IF 07 Flickor 11/12 (födda 2007-2008) 7-manna
Ulvåkers IF Flickor 11/12 (födda 2007-2008) 7-manna
Ulvåkers IF Flickor 13 (födda 2006) 9-manna
Ulvåkers IF Flickor 13/14 (födda 2005-2006) 9-manna
Ulvåkers IF Röd Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
Ulvåkers IF Svart Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
Vardal IF Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
Vardal IF Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
Vinbergs IF Pojkar 15 (födda 2004) 11-manna
Vinninga AIF Flickor 11/12 (födda 2007-2008) 7-manna
Vänersborgs FK Flickor 13 (födda 2006) 9-manna
Vänersborgs IF Röd Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
Vänersborgs IF Blå Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
Växjö BK Pojkar 13 (födda 2006) 9-manna
Ørn-Horten Hvit Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
Ørn-Horten Brun Pojkar 12 (födda 2007) 7-manna
IK Oddevold Intemp Länsförsäkringar Serneke Motivera Uddevallahem Skyltbolaget Biliv Hyrbilar Sparlunds Destination Uddevalla Uddevalla Kommun